Údržba iPhonu a pouzdra

Údržba

 

Všechna pouzdra by se měla pravidelně udržovat. Zhruba jednou za měsíc obal sejměte a vlažnou vodou a mýdlem celý omyjte. Telefon také očistěte. Malým mezizubním kartáčkem jemně odstaňte nečistotu ze všech otvorů v iPhonu – může se zde zdržovat prach, který pak může mít za následek poruchy při nabíjení. Pokud jste si položili telefon do něčeho lepkavého na stole (bohužel se to stane někdy každému) určitě nestačí telefon v obalu vyčistit jen z vrchu, v tomto případě je opravdu velká šance že se dostala nečistota mezi obal a telefon a určitě je vhodné obal sundat a oboje vyčistit.

 

Určitě nemusíme dodávat, že telefon je na počet bakterií stále jedna z nejšpinavějších věcí , kterou denně používáme, tak si to nedělejme zbytečně horší a o telefon se dobře starejme.

 

 

Sklo ani obal neleštěte žádným leštičem nebo pískem, to ať vás ani nenapadne! Dobře vyleštit můžete telefon i obal například leštícím hadříkem od brýlí.

 

Pokud máte bílý obal a máte pocit že žloutne nebo se někde obarvil (občas se to může stát u hodně měkkých obalů, kde reagují se sluncem a teplem) pak pomůže odlakovač, který uvede bílý obal do původního odstínu.